Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Techninis skyrius » REMONTAS
Autorius Nenoriai dirba ir iššauna.
qadzas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4
Įstojęs: 03.12.13
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-12-12 21:48
Sveiki. Taigi mašina B4, 92metų, 98kw, 2.3 benzas/dujos. Bėda yra tame, kad užsikuri mašiną, pavažiuoji apie porą šimtų metrų ir pradeda trukčiot ir gest. Suki starterį, užsikuri ir įgazavęs vėl pajudi. Vėl užgęsta. Tada užsikuri, pagazuoji, iššauna kažkas ir dirba normaliai. Važiuoja tada gerai. Pakeitė krabą servise visai neseniai. Sureguliavo kurą. Kame problema galėtų būt? Važinėju ant benzo paskutiniu metu, nes dujų vamzdelį prasimušiau ir leidžia. Taigi laukiu pagalbos.;)
Autorius RE: Nenoriai dirba ir iššauna.
Tautvis92
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 166
Įstojęs: 29.01.13
Miestas: Varėna
Vairuoja: Audi Coupe
Parašyta 2013-12-13 15:40
tikrink krabo lekste, ir kuro slegio reguliatoriu(kur jungiasi fyske 2 laidu, prieky krabo)
Autorius RE: Nenoriai dirba ir iššauna.
qadzas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4
Įstojęs: 03.12.13
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-12-13 16:52
Lėkštę prieš porą dienų pakeitė servise. Kurą irgi sureguliavo. Tik pažiūrėjau, kad krabą įdėjo nuo 90, nors pas mane 80. Negali būt dėl to?
Autorius RE: Nenoriai dirba ir iššauna.
kostia
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3212
Įstojęs: 11.10.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-12-13 16:56
negali
o koks skirtumas koks modelis, jei atitinka cilindrų skaičius ir specifika.
Kurą reguliavo, o degimą kokį pastatė?


AB "LODORIAI" ( Įgaliotasis NASA atstovas)- Mes žinom, ką darom
IĮ "GERASIS SAMARIETIS"-Neduokite duonos, bet duokite darbo
UAB "PASKUTINIS PASISPARDYMAS"-prikelsim jūsų "grabą" paskutinei kelionei

Karbiuratorių remontas/tiuningas Vilniuje
greitai ir pigiai nebuna gerai
pigiai ir gerai nebuna greitai
gerai ir greitai nebuna pigiai
Autorius RE: Nenoriai dirba ir iššauna.
qadzas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4
Įstojęs: 03.12.13
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-12-13 19:12
Degimą kokį pastatė tai nežinau. Žalias esu visiškai aš. Dar tik mėnesiukas kaip teises turiu.. ;) Tiesiog va šiandien važiavau ant benzino (nes mano miestely nėra kur dujų užpilt, tik benzą pilą) ir pradėdavo nenormaliai apsukos šokinėt. Užgeso. Nuvažiavau kokius 5 km. Užvilko, pragazavau ir toliau važiavau. Nuvažiavau apie 10km tvarkoj viskas buvo. Pastačiau, atėjau po kokios valandos. Užkurt neina. Traukė kokius du km kol pagaliau prašaudė ir pradėjo dirbt. Parvažiavau atgal ~15km, vienoj vietoj sutrukčiojo, bet viskas gerai buvo. Užpyliau dar benzo ir važiavau toliau. Nuvažiavus ~ 13km vėl užgeso. Pajunginėjau degimą(pripumpavo benzo) ir su rankom užstūmė greit. Apsisukau ir nudūmiau namo. Su trukčiojimais, bet grįžau. Starteris atsakė kai šiandien ryte bandžiau užkurt. Taigi, parašiau dar vieną poemą, gal kas supras kažką? smiley
Autorius RE: Nenoriai dirba ir iššauna.
Ugnius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3294
Įstojęs: 26.11.07
Vairuoja: Audi 90
Parašyta 2013-12-14 00:19
O benzo bake kiek laikai? Siurblys gal į pabaigą?

Čia šiaip pamąstymams:
Man su mechaniniu krabu (kaip pas tave, tik be daviklių jokių) buvo toks pat bairis, kad nori vedasi, nori ne, pastovėjusią užvesi, bet po 100m ir trauka dingsta ir užgesdavo, o paskui pabandyk kad gudrus užvest. Viską išskyrus krabą keičiau - nuo laidų iki visokių vakuumų gumelių - niekas nepadėjo. Kol nepakeičiau holo daviklio, na ne tik jį bet visą dalį, kurioje jis stovi. Va taip va, gali bet kas būt ir reikia vietoj žiūrėt.


Darom meetus Rokiškyje. Norintys atsiliepkitesmiley
Autorius RE: Nenoriai dirba ir iššauna.
qadzas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4
Įstojęs: 03.12.13
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-12-14 09:18
Benzo bake būna ~15ltr minimaliai. Katik paeksperimentavau, kai užšildai mašiną vietoj ir niekur nevažiuoji - veikia. Bet jei važiuoji su nešildyta - prasideda nesąmonės, kurias rašiau. Kartais negali čia elektra dėl viso šito būt kalta? Nes kai jau nusipirkau aš tą mašiną man elektra grybavo.
Redaguotas qadzas 2013-12-14 16:00
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: Gedzius, maNas, Artur25113, Donatas, Paulius21, BeSaS, Nebuk2rnas, ronalmodis

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn