Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - A4, S4, RS4
Autorius Mėto galą..
Kasparass
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 8
Įstojęs: 15.04.12
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-04-15 21:45
Sveiki,

iškarto atsiprašau, kad tema kartosis...(netikiu, kad niekam tokios bėdos nebuvosmiley ) sąžiningai visą savaitę vartau visą forumą, bet neradau savo temos...bandžiau per paiešką, bet išmeta kažkaip keistai...reiktų tokios advanced paieškos, kur irašai žodį ir, kad būtų galima parinkti, kad tas žodis būtų TEMOS pavadinime, ne šiaip kur mėtytusi visame pranešime... na nesvarbu, einu prie reikalo.

Turiu audi A4 1995 1.6 sedanas. Kai važiuoju, jei ant kelio duobė arba pvz, miesto kanalizacijos dangtis, mėto galinį tiltą..labai nedaug bet mėto.. neseniai klibėjo vienas ratas labai, tai meistras pakeitė stabdžių diską ir guolį, (nes disko žiedelis buvo įtrūkės ar kažkas tokio...na aš žalias kaip supratot :), bet meistras pažįstamas, tai ne dėl uždarbio man ten tvarkė. žodžiu ratas tvarkoj, nebekliba viskas ok...o mašiniuką kaip mėto taip mėto... tas mėtymas nedidelis, bet jautiesi kaip su taburete riedantis per akmenim grįsta kelią...nebent jis visiškai lygus ir jaučiu, kad nelabai taip saugu? nors banžiau aš ją į šonus pamėtyt, vis slysteli bet šiaip stabiliai, niekur perdaug nenuslysta...na bet kaip sakiau...nekoks jausmassmiley

Mano meistrelio šiuo metu nėra LT, tai galvoju čia pirma pasikonsultuosiu, nes į servisą kai nuvažiuosiu su tokiais klausimais "nežinau kas yra" tai bijau, kad jie man už tą nežinau ir sąskaitą išrašys...tiesiog kalbu iš patirties - sąžiningi meistrai neįsižeiskit..

Tai va draugas, sakė, kad salenblokus matyt reikia keist? Kas dar galėtų būt? ar turėjot kas panašią problemą?
vienas ratas visiškai nekliba...kitas, vos vos..meistras sakė tipo čia nieko tokio...kadangi tuo metu galvojau, kad pakeitus guolį su disku problema išsispręs tai ir neužsiminiau apie tai, kad mėto man ją...galvojau nebėra problemos, padirodo klydau...

ačiū
Autorius RE: Mėto galą..
xxignasxx
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 6406
Įstojęs: 30.05.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-04-15 21:55
pas a4 galinej pakaboj nieko ir nebus
paprasta du sailentblokai ir amortikai
Tj pasikeisi sailentblokus ir viskas bus ok;)


a6 c5
Autorius RE: Mėto galą..
auto625
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 154
Įstojęs: 23.02.10
Miestas: Ignalina
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-04-15 22:09
Gal greiciau mortikas bus kaltas nei salenblokas


Audi A4 Avant 1.9 Tdi (81kw)
Autorius RE: Mėto galą..
Kasparass
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 8
Įstojęs: 15.04.12
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-04-15 22:18
Ačiū, o salenblokų komplektas kažkur apie 80 litų kainuoja? darbas brangus?
gal kas kokį servisiuką parekoemduotumėt, kur tokį dalyką man išsprestų?

O gal amortikai? kaip patikrint ar amortikam amba? :| pamaigau mašina, kažkaip atrodo tvarkingai ji spaudžiasi...
Autorius RE: Mėto galą..
mindatofas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5220
Įstojęs: 28.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-04-15 22:20
Kasparass parašė:
Ačiū, o salenblokų komplektas kažkur apie 80 litų kainuoja? darbas brangus?
gal kas kokį servisiuką parekoemduotumėt, kur tokį dalyką man išsprestų?

O gal amortikai? kaip patikrint ar amortikam amba? :| pamaigau mašina, kažkaip atrodo tvarkingai ji spaudžiasi...


Salenblokai 100proc


Audi 80 B4 avant
MB w202 c280
Autorius RE: Mėto galą..
Kasparass
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 8
Įstojęs: 15.04.12
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-04-15 22:33
salenblokai, tai čia amortizatoriaus įvorė lietuviškai? :)
o kokios firmos reikėtų dėti, kad tarnautų?
Autorius RE: Mėto galą..
avaldas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 1943
Įstojęs: 18.11.10
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2012-04-15 22:38
nu tilto yvores reikia keist,pigiausiu aisku nepirk,febi bilstein ar kazka panasaus


Automobilių remonto paslaugos Kaune 863577501.
Autorius RE: Mėto galą..
Kasparass
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 8
Įstojęs: 15.04.12
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-04-15 22:42
Ačiū - va kaip pasiteisino parašyt i forumą :)
Autorius RE: Mėto galą..
Nicko
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2911
Įstojęs: 12.12.11
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A8
Parašyta 2012-04-15 22:44
darbas ar brangus?pasiskaityk si foruma nuosekliai pats pasikeisi :D cia visko yra ir kaip pasigamint irankius presavimo sailentbloku ir panasiu dalyku :)


Autorius RE: Mėto galą..
tiurlingas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 395
Įstojęs: 03.09.08
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-04-26 22:11
jei reikia salenbloku, turiu febi uz 80lt, buvau 110lt mokejes, visiskai nauji, net neispakuoti. tel 863642183
Autorius RE: Mėto galą..
Bamperis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 8305
Įstojęs: 17.10.08
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-04-26 22:34
Aš daugiau linkęs kaltę versti amortikams. Bulkutei įvores (sailenblokus) keičiu prieš kiekvieną TA, visada kliba, bet vaikščiojimo neapčiuopiu. A4 keisti dar neteko.:)


Gerbkime lietuvių kalbą, rašykime pranešimus lietuviškai
Redaguotas Bamperis 2012-04-26 22:38
Autorius RE: Mėto galą..
Kasparass
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 8
Įstojęs: 15.04.12
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-04-26 22:37
tiurlingas parašė:
jei reikia salenbloku, turiu febi uz 80lt, buvau 110lt mokejes, visiskai nauji, net neispakuoti. tel 863642183


nu gaila, jau nusipirkau Lemforder uz 52lt 1vnt. (su nuolaida)
šeštadienį jau sutariau pakeis man juos, žiurėsiu, tikiuosi, kad problema išsispręs...:)
Autorius RE: Mėto galą..
erney
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 697
Įstojęs: 29.10.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-04-26 23:26
man ir atrodo kad amortikai, nes manishke ir supasi galas a4 quattro tai kaupiu litus ir keisiu greitu metu, nes palaba pilnai gale perrinkta liko tik amortikai :)


#108
Autorius RE: Mėto galą..
Xeonas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 36
Įstojęs: 24.11.11
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-04-27 00:40
Erney parašė:
man ir atrodo kad amortikai, nes manishke ir supasi galas a4 quattro tai kaupiu litus ir keisiu greitu metu, nes palaba pilnai gale perrinkta liko tik amortikai :)


Quatro pakaba galine visiškai skirtinga nuo paprastos A4.

Nu tikrai ten pigiai tuos ten lemforderius radai, jei tik 52 lt. nors passato truputi ten kitokie, yra teke keisti (Šiaip pakabos panašios su B5.5, bet galas truputėli skiriasi, kiek prisimenu.) :)
Autorius RE: Mėto galą..
Bastunas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 45
Įstojęs: 16.12.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-05-06 21:59
amortikai bus, kai turejau kregzde amortikai buvo pareje tai skraide galas ir man;)
Autorius RE: Mėto galą..
Kasparass
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 8
Įstojęs: 15.04.12
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-05-07 08:46
nu vat...praeita savaite buvau pas meistreli savo...tai jis man irgi paziurėjo tuos salenblokus...tai sako puse bėdos dar jie...neturėtu dar dėl tokių metyti...sakė lyg viena padanga kreivoka ir dar patarė ratų suvedimą padaryt..bet amortikus pamaigė,,,tai sakė jau nekokia jų būklė...tai galvoju gal tikrai amortikai... na reiks padangas galines matyt pasikeist, suvedima ratų patikrint, jei ne, reiks muset amortikų ieskot ir prie to paties saleintblokus pasikeist kad jau įsigijau juos....
uztat uzmate kad priekiniui sarnyrui jau amba buvo, tai ta pasikeiciau...
Autorius RE: Mėto galą..
pukid
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 807
Įstojęs: 03.07.09
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-05-07 11:28
gal greiciau spiruokles ne amortikai :) amortikas kai pareina tai bilda ratas o plaukioti gali nuo balkio ivoriu isidevejimo spiruokle kokia luzus arba parejus,bet jau ten isvis lavonas turi buti gali buti ir stabiliko ivores zodziu ivores pasikeist gali ir pats ir kainuoja jos nebrangiai o tas puse bedos tai zinai :D tokiu nera yra arba geri arba blogi :D


#200
Autorius RE: Mėto galą..
p4vl0
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 979
Įstojęs: 15.04.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-05-19 20:04
Amortikus reikia keisti. Pas mane dabar ta pati problema. Sailenblokus keiciau pries pusantru metu. Dejau gerus, tai tikrai nebus dar suplyse. O vat amortikai nuo auto nupirkimo pries penkis metus nekeiciau, nors jau senokai matesi, kad sudreke pastoviai. Pozymiai lygiai tie patys kaip temos autoriaus. Vos tik atsiranda zymesnis nelygumas kelyje (duobutes, kanalizacijos dangciai ir tt) pradeda metyti gala i sonus taip, kad tenka gaudyt kelia. Tai jau uzsakinesiu irgi naujus amortizatorius...


Autorius RE: Mėto galą..
Kasparass
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 8
Įstojęs: 15.04.12
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-05-19 22:01
aha, man pasirodo ir sailentblokai IR amortikai keist reikia... :) ir tuos ir tuos jau nusipirkau, (amortikus KYB 125Lt 1vnt.) dabar dairausi kur kaina normalesne butu juos pasikeist, nes pats nelabai...
Autorius RE: Mėto galą..
Kasparass
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 8
Įstojęs: 15.04.12
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-05-25 10:51
Tai zodziu ir amortizatoriai pas mane buvo pasibaige ir sailentblokai. ir tuos ir tuos pakeiciau. dabar pagaliau nebemto galo :)
Amortikus galiausiai dejau BOGE paprastus (automatic) po 145Lt... itariu, kad ryskiai permokėjau uz juos..?
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: Gedzius, maNas, Artur25113, Donatas, Paulius21, BeSaS, Nebuk2rnas, ronalmodis

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn