Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - A4, S4, RS4
Autorius Audi a4 b5 1,9TDi gazo pedalo trosas truko
Zemaitukas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3
Įstojęs: 12.03.14
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2014-06-21 22:59
Sveiki, atsitiko beda. Vaziuojant pokstelejo ir pakrito gazo pedalas, nebedave gazo. (150km vaziavau begiais 45km/h :D daug pyp ir t.t sulaukiau), taigi pradejau tvarkyt ir ziuriu, kad man prastai sekasi. Gal Kas esate susidure su tokiu paciu atveju ir galite nupasakoti kaip? kas? kur?. Pedalu "krumo" atsukes viena varzta, visi kiti atrodo atsisuka is variklio puses.
Autorius RE: Audi a4 b5 1,9TDi gazo pedalo trosas truko
avaldas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 1943
Įstojęs: 18.11.10
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2014-06-21 23:03
pedalo nereikia net nuimt, pasisviesk ir giliau pamatysi kad nutruko troselis, jungiantis pedala ir gazo potenca, nuo potenco 10mm rakteliu nusuksi verzle ir nusiims kreipiancioji, tada issikabinsi troselio kita gala is pedalo, tai va , arba pikt kita pedala arba pasidaryk tokio pat ilgio kita trosely, kiek tvarkes tai is senuku troselis puikiai laiko
Autorius RE: Audi a4 b5 1,9TDi gazo pedalo trosas truko
Zemaitukas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3
Įstojęs: 12.03.14
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2014-06-21 23:59
Ten imanoma ranka uzkist ?:D pabandysiu ryt ;)
Autorius RE: Audi a4 b5 1,9TDi gazo pedalo trosas truko
avaldas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 1943
Įstojęs: 18.11.10
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2014-06-22 10:32
taip
Autorius RE: Audi a4 b5 1,9TDi gazo pedalo trosas truko
Jaunuolis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 124
Įstojęs: 01.05.13
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2014-08-28 15:49
Zemaitukas parašė:
Sveiki, atsitiko beda. Vaziuojant pokstelejo ir pakrito gazo pedalas, nebedave gazo. (150km vaziavau begiais 45km/h :D daug pyp ir t.t sulaukiau), taigi pradejau tvarkyt ir ziuriu, kad man prastai sekasi. Gal Kas esate susidure su tokiu paciu atveju ir galite nupasakoti kaip? kas? kur?. Pedalu "krumo" atsukes viena varzta, visi kiti atrodo atsisuka is variklio puses.


Oho, kaip tu ant 45 sugebėjai važiuoti pavaromis neysivaizduoju. Pačiam buvo trūkęs trosiukas. Tikrai nefaina buvo. Kurį laiką teko važiuoti pirma pavara kai vėliau galvoju pabandysiu įmest antrą ir labai smagu pasidarė kai mašina pradėjo riedėti greičiau :) Tai max trečią įmetęs buvau ir važiavau gal ant kokių ~20km/h. Taip pat ir pypsino, bet aš nesuprantu tokių debilų kurie pypsina. Ką jie nemato, kad įmetęs avarinį, vos pavažiuoju ir nesupranta? Vidurinį pirštą išvysdavo papypsine. :)


avaldas parašė:
kiek tvarkes tai is senuku troselis puikiai laiko

Nieko gero tie troseliai. Nebent tu turi omenyje kažkokį kitokį. Man servise buvo įdėję kažkokia samadielką kuri nepilnai mėnesį laikė. Per troselio vietą įmesta kažkokia kelių mm viela. Nutrūko ir vėl eilinį kartą tai iš šroto nusipirkus originalų troselį(kartu su elektronine dalimi kainavo 40Lt) laiko kuo puikiaisiai tfu tfu tfu :)
Redaguotas Jaunuolis 2014-08-28 15:49
www.audifanai.lt
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: Waldemaro, audifanas20, vovere, Kvadratas, Jurgita017

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn